زیمنس

در حال نمایش 9 نتیجه

کالاهای موجود

کابل کواکسیال زیمنس چیست؟

کابل کواکسیال زیمنس یک نوع کابل انتقال تصویر است که برای انتقال دیتا استفاده می‌شود. این کابل شامل یک روکش خارجی، یک شیلد داخلی، یک محافظ دوم و یک رسانای مرکزی (مغذی) است. روکش شیلد دار باعث کاهش تداخل سیگنال‌های الکترومغناطیسی و رادیو فرکانسی می‌شود و روکش خارجی نیز برای جلوگیری از از دست دادن سیگنال‌های الکتریکی استفاده می‌شود.

از کابل کواکسیال زیمنس در بسیاری از پروژه های تجهیزات نظارت تصویری و دوربین مداربسته و کابل‌کشی استفاده می‌شود، همچنین پخش کننده دیجیتال، سامانه امنیتی. همچنین، کابل کواکسیال زیمنس به دلیل عملکرد بالا و با کیفیت در برابر نویز و تداخل، برای صوتی و تصویری نیز بسیار مناسب است.

درباره شرکت زیمنس

زیمنس Siemens یک شرکت خوشه‌ای چندملیتی آلمانی است که دفتر مرکزی آن در شهر مونیخ قرار دارد و بزرگترین شرکت تولیدی صنعتی در اروپا است. بخش‌های اصلی زیمنس عبارتند از: صنعت، انرژی، بهداشت و درمان و زیرساخت و شهرها که نمایانگر فعالیت‌های اصلی آن می‌باشند.

زیمنس سازنده برجسته تجهیزات تشخیص پزشکی است و بخش بهداشت پزشکی آن، که حدود ۱۲ درصد از کل فروش آن را تولید می‌کند، پس از بخش اتوماسیون صنعتی، دومین واحد سودآور این شرکت است.

محصولات تولیدی این شرکت به دلیل استفاده از مواد اولیه خوب دارای کیفت بالایی بوده و همواره توجه کاربران زیادی را به خود جلب کرده است. این برند بیشتر در زمینه تولید تجهیزات الکتریکی و الکترونیکی فعال بوده و تقریبا همواره در این زیمنه یکی از پیشروها در صنعت خود بوده است.

اطلاعات بیشتر ...