لگراند

در حال نمایش یک نتیجه

کالاهای موجود

لگراند – Legrand یک گروه صنعتی فرانسوی است که در لیموژ در منطقه لیموزین مستقر است. کارخانجات لگراند در بیش از 90 کشور جهان تاسیس شده‌اند و محصولات آن در نزدیک به 180 کشور توزیع می‌شود. این شرکت 85٪ از فروش خود را در سطح بین‌الملل انجام می‌دهد.
برند لگرند در اینران بیشتر با تجهیزات روشنایی وبرق رسانی داخلی مانند کلید و پریز و تجهیزات پسیو شبکه‌اش مشهور است. شرکت لگرند سبک خاص خور را در تولید تجهیزات دارد و توانسته به نوعی با تجهیزات تولید خود استاندارد سازی کرده و از این طریق از رقبا پیش گیرد. به صورت کلی تمرکز شرکت لگرند در تولید تجهیزات زیرساخت ساختمانی مانند کلیدها، پریزها، فیوزها، upsها، تجهیزات ترانکینگ و کابل کشی، کابلها و محصولاتی از این دست می‌باشد.
کابل‌های شبکه تولیدی این شرکت همواره جزء بهترین کابل‌های شبکه جهان است، از انواع کابل‌های تولیدی این شرکت در زیساخت‌های شبکه و اتاق‌های سرور به وفور استفاده می‌شود.
در ایران نیز تجهیزات پسیو شبکه و کابل‌های لگرند کاربران و طرفداران زیادی را دارد که با استفاده از تجهیزات استاندارد تولیدی این شرکت زیرساخت‌های شبکه داده و اتاق‌های سرور خود را تجهیز و راه اندازی کرده اند.

اطلاعات بیشتر ...