میکروتیک

در حال نمایش 21 نتیجه

خرید تجهیزات میکروتیک با گارانتی معتبر و خدمات پشتیبانی فنی هایک ویژن لند

میکروتیک نامی آشنا در میان کسانی است که به نحوه با شبکه‌های داده در ارتباط هستند. تقریبا ممکن نیست کسی در زمینه شبکه داده فعالیتی داشته باشد و به نحوی از تجهیزات میکروتیک استفاده نکند. تجهیزات میکروتیک با دارا بودن هسته نرم افزاری خیلی قوی و کاربر پسند که همواره از سوی شرکت میکروتیک در حال ارتقاع و گسترش است به تجهیزی تبدیل شده است که تقریبا می‌توان ادعا نمود عملکردی در شبکه وجود ندارد که روترهای میکروتیک از عهده انجام آن برنیایند.

قابل ذکر است میکروتیک در کنار روترهای خود رادیوهای وایرلس نیز طراحی و تولید کرده است که آنها نیز جایگاه برجسته‌ای در میان کاربران شبکه داده پیدا کردند و به وفور استفاده می‌شوند. سوئیچ‌های شبکه میکروتیک نیز در کنار تجهیزات دیگر تولیدی این شرکت طراحی و تولید شدند اما با توجه به وجود رقبای برجسته‌ای مانند سیسکو که تولید کننده حرفه‌ای سوئیچ شبکه هستند، سوئیچ‌های میکروتیک به اندازه روتر و رادیوهایش توفیق حاصل نکرد.

حال آیا شما هم به دنبال یک راه حل قدرتمند و مطمئن برای شبکه‌ی خود هستید؟ استفاده از محصولات میکروتیک پاسخ شما هستند! با حداکثر کارایی و امنیت، میکروتیک برای شما راه‌حلی عالی ارائه می‌دهد. از روترها و سوئیچ‌ها تا دستگاه‌های بی‌سیم، میکروتیک با تکنولوژی پیشرفته‌ی خود به شما این امکان را می‌دهد تا شبکه‌ی خود را به بهترین شکل ممکن مدیریت کنید. با محصولات میکروتیک، به امنیت و پایداری شبکه‌ی خود اطمینان داشته باشید.

میکروتیک یک شرکت تولیدکننده نرم‌افزار و سخت‌افزار مخصوص روترهای شبکه (مسیریاب) می‌باشد که راهکارهای کاربر پسند، قابل اطمینان و تحمل پذیر در مقابل خطا در حوزه روتینگ و مدیریت شبکه ارائه می‌دهد. محصولات میکروتیک توسط ISP ها، کاربران خانگی و شرکت‌های سازنده زیرساخت‌های شبکه دیتا در سراسر دنیا بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرد. این برند در سال 1995 در لتویا در اروپای شرقی توسط دو دانشجو MIT آمریکا تاسیس شد.

این شرکت محصولات مختلفی را تولید می‌کند، از جمله روترهای اترنت (Router)، فیبر نوری، سوئیچ­‌های شبکه (Switch)، رادیو­های وایرلس سیستم‌ها یا آنتن‌های وایرلس، روتر برد‌ها، اکسس پوینت‌های خانگی و اداری، رابط‌ها (اینترفیس) و لوازم جانبی شبکه است.

نرم افزار Winbox چیست؟

یکی از نقاط قوت برند میکروتیک نسبت به سایر رقبا، نرم افزار قدرتمند، کاربر پسند و حرفه ای آن است؛ تعجبی نیست که میکروتیک با ارائه این راه کار ها و نرم افزار های پایدار، اکثر توجه ها را در حوزه شبکه به خود معطوف کرده است. یکی از نرم‌افزارهای رابط محبوب میکروتیک، نرم‌افزار Winbox می‌باشد که یک رابط گرافیکی برای پیکربندی روترهای میکروتیک است. با استفاده از این نرم‌افزار، می‌توانید به راحتی تنظیمات روتر خود را به صورت محلی (Local) و ارتباط از راه دور یا اینترنتی (Remote) انجام دهید.

برای استفاده از این نرم‌افزار، ابتدا نسخه به روز آن را از سایت میکروتیک دانلود کنید و سپس آن را اجرا کنید. پس از باز شدن نرم‌افزار، فیلدی ظاهر می‌شود که در آن باید آدرس IP یا آدرس MAC روتر خود را وارد کنید تا به آن وصل شوید. همچنین با استفاده از این نرم افزار، قادر خواهید بود تا تجهیزات میکروتیک متصل به شبکه داخلی خود را (لایه 2 شبکه) مشاهده نمایید.

اطلاعات بیشتر ...