نکسانز

هیچ محصولی یافت نشد.

نکسانز یک شرکت جهانی در صنعت کابل و فیبر نوری با دفتر مرکزی در پاریس، فرانسه است. این شرکت در زمینه زنجیره ارزش الکتریفیکاسیون که شامل تولید انرژی، انتقال، توزیع و کاربران نهایی است، محصولات و راه‌حل‌هایی ارائه می‌دهد. نکسانز ادعا می‌کند یک عامل کلیدی برای گذار جهان به یک آینده پایدار و متصل‌تر در زمینه انرژی است.
شرکت نکسانز یک شرکت تولید کننده‌ی حرفه‌ای انواع کابل است. این شرکت حتی به تولید کابل‌های مربوط به هوانوردی روی آورده و آنها را نیز در سبد محصولات خود قرار داده است. انواع کابل‌های فشار قوی برق، کابل‌های دیتا و فیبر نوری، کابل‌های کنترلی و … از جمله محصولات تولیدی این شرکت هستند. این شرکت تعداد زیادی (حدود 40 کارخانه) در سراسر دنیا تاسیس کرده است.

این شرکت در سه حوزه کسب و کار اصلی طراحی راه‌حل‌ها و خدمات در طول کل زنجیره ارزش ارائه می‌دهد: تولید و انتقال (شامل مزرعه‌های توربین بادی و دریایی، کابل‌های زیر دریایی، کابل‌های ولتاژ بالای زمینی … )، شبکه توزیع و شبکه‌های انتهایی کاربران (شامل شرکت‌های مخابراتی، ساختمان‌ها، موبایل … ) و پروژه‌های صنعتی هارنس‌ها و زیرساخت شبکه و مخابرات فعالیت گسترده دارد.

اطلاعات بیشتر ...