حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

لوگو هایک ویژن لند
0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

۸۸۵۲۹۱۰۷021

از ساعت 9 صبح تا 6 بعد از ظهر

جدید ترین نرم افزارها

نرم افزار ها

دانلود نرم افزار IVMS4200 ورژن 3

نرم افزار IVMS4200  ورژن 3، نرم افزاری قدرتمند جهت مدیریت تصاویر دوربین مدار بسته مخصوص برند هایک ویژن می‌باشد. این نرم افزار نسخه به روز شده نرم افزار هایک ویژن ورژن 2 برای نصب روی سیستم‌های کامپیوتری که سیستم عامل آنها ویندوز و مک است می‌باشد. البته دراینجا نرم افزار قابل نصب در نسخه ویندوز را ارائه کرده‌ایم.

کاربردهای نرم افزار IVMS4200 ورژن 3

نرم افزار IVMS4200 ورژن 3 برای مشاهد تصویر زنده، مشاهده تصاویر ضبط شده و دانلود آنها، دسترسی به تنظیمات دستگاه‌های DVR و NVR و… با استفاده از رایانه و تحت شبکه استفاده می‌شود.با استفاده از این نرم افزار می توان تصاویر چند دستگاه مختلف بدون توجه به تکنولوژی توربو اچ دی یا تحت شبکه بودن آنها به روی یک صفحه مشاهده و از آنها استفاده کرد. این نرم افزار قابلیت نمایش 64 تصویر همزمان روی یک صفحه را دارد و از کدینگ H265 Plus نیز پشتیبانی می‌کند.

البته که قابلیت‌های گسترده دیگری مانند نقشه کردن چیدمان دوربین‌ها و … با توجه به نیاز کاربران در این نرم افزار وجود دارد. در نسخه IVMS4200 ورژن 3 ورژن به نسبت نسخه قبلی آن یعنی IVMS4200 ورژن 2 بهبودهایی در مواردی مانند در ظاهر نرم افزار و همچنین سرعت بالاتر بارگذاری  و … انجام شده است.

همچنین از این نرم افزار می توان برای شناسایی دستگاه‌های هایک ویژن تحت شبکه (NVR، DVR، دوربین‌های تحت شبکه) آنلاین محلی یعنی متصل به شبکه داخلی، فعال نمودن آنها و تغییر پارامتر آنها استفاده کرد.

برای اطلاع از آخرین مقالات آموزشی نرم افزار IVMS4200 ورژن 3، روی این لینک کلیک کنید.

IVMS4200 ورژن 3

برای دانلود بر روی دکمه کلید کنید