حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

0
هیچ محصولی در سبد خرید نیست.
۰۲۱-۸۶۰۴۷۷۲۱
۰۲۱-۸۸۵۲۹۱۰۷

دانلود نرم افزار هایک ویژن IVMS4200 ورژن V2.8.2.2_ML

دانلود نرم افزار هایک ویژن IVMS4200 ورژن V2.8.2.2_ML

نرم افزار IVMS4200 یک نرم افزار قدرتمند مشاهده و مدیریت تصاویر دوربین مدار بسته برای نصب به روی سیستم عامل‌های ویندوز متعلق به برند هایک ویژن است. به عبارتی این نرم افزار رابطی است برای اینکه کاربر بتواند تصاویر سیستم دوربین مدار بسته خود را روی کامپیوتر خود مشاهده کند. این نرم افزار هر آنچه که یک کاربر حرفه‌ای از یک نرم افزار رابط برای سیستم دوربین مدار بسته خود نیاز داشته باشد را دارا می‌باشد. مشاهده زنده تصاویر، مشاهده تصاویر ضبط شده، دسترسی به پیکره‌بندی (Configuration) دستگاه‌های ضبط تصویر(DVR و NVR)، قابلیت نقشه کردن چیدمان دوربین‌های مدار بسته و بسیاری قابلیت‌های دیگر این نرم افزار را به نرم افزار محبوب بین کاربران سیستم‌های دوربین مدار بسته هایک ویژن تبدیل کرده است.

البته نسخه به روز این نرم افزار که در ظاهر و عملکرد در آن بهبودهایی به وجود آمده است به نام نرم افزار IVMS-4200 V3 نیز ارائه شده است. با این حال بعضی از کاربران که از گذشته از این نرم افزار استفاده می‌کرده‌اند همچنان مایل به استفاده از آن روی سیستم کامپوتری خود هستند، شما کاربران گرامی می‌توانید آخرین نسخه نرم افزار IVMS4200 ورژن 2 یعنی ورژن V2.8.2.2 را در این صفحه دانلود و استفاده نمائید.

ویژگی های نرم افزار نرم افزار IVMS4200 ورژن V2.8.2.2_ML:

با استفاده از این نرم افزار می توان تصاویر چند دستگاه مختلف بدون توجه به تکنولوژی توربو اچ دی یا تحت شبکه بودن آنها و حتی ترکیبی از هر دوی آنها را روی یک صفحه مشاهده و از آنها استفاده کرد. همچنین از این نرم افزار می توان برای شناسایی دستگاه های هایک ویژن آنلاین محلی، فعال نمودن آنها و تغییر پارامتر آنها استفاده کرد.

مشخصات
فرمت: ZIP
حجم: 240 مگابایت
ورژن: V2.8.2.2_ML